Ogłoszenia Parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2023 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wczoraj pomogli w posprzątaniu kościoła na niedzielę.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek.
 4. W czwartek zapraszam o godz. 17.30 na modlitwę o powołania do służby w Kościele.
 5. W piątek w Wenecji okazja do spowiedzi od godziny 16.00 a 16.30 Msza święta. Z kolei w Słoneczniku wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.00. O 17.45 Litania do Serca Pana Jezusa i Msza św.
 6. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 10.00.
 7. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe w naszej parafii.
 8. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
 9. Zapraszamy do wzięcia udziału w 31 Elbląskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 28 lipca – 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Nie lękajcie się”. Zapisy do grupy Pogezania Morąg-Pasłęk i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego – proboszcza w Słoneczniku (tel. 600 208 693, mail: lukas.cieplinski@gmail.com). Spotkanie organizacyjne dziś o godz. 16 w salce na plebanii parafii Trójcy Przenajświętszej w Morągu.
 10. W dniach 5-11 sierpnia 2023 odbędzie się XIV Rowerowa Pielgrzymka z Elbląga na Jasną Górę. Tym razem towarzyszą jej słowa: „Sam Bóg pokoju niech was w pełni uświęci” (1 Tes 5, 23). Do pielgrzymowania zaprasza ks. dr Krzysztof Sękuła, dyrektor pielgrzymki. Szczegółowe informacje na stronie diecezji elbląskiej.
 11. W tym tygodniu nie ma Mszy Św. w poniedziałek i we wtorek.
 12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
 13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
   i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.