Ogłoszenia Parafialne – XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2023 r.

1. Zapraszam młodzież z klasy 8 szkoły podstawowej oraz młodzież szkół średnich do rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i ich rodziców dzisiaj po Mszy o godz. 11.30.
  2. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w środę – św. Wincentego à Paulo, prezbitera, w czwartek: św. Wacława, męczennika, w piątek: świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę: św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. Dziękuję serdecznie p. Janinie Dutkowskiej i p. Irenie Polakowskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i w tym tygodniu proszę o to p. Elżbietę Brzóska i p. Annę Reiss.
  4. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  5. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Elbląskiej.
  7. W każdy piątek od godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym możliwość indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do modlitwy w ciszy i uwielbienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Wolne intencje w niedziele i święta do końca roku: 5.11 g. 8.00. 12.11 g. 8.00, 31.12 g. 8.00.
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.