Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2023 r.

1. Dziękuję serdecznie p. Alicji Czajkowskiej i p. Barbarze Kopacz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Beatę Kubiak i p. Helenę Lejtyman.
  2.  Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W piątek w Wenecji okazja do spowiedzi od godziny 16.00, a w Słoneczniku od 17.00.
  5. Odwiedziny chorych w przyszłym tygodniu w czwartek 7 września.
  6. Również w piątek (1 września) obchodzimy 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. To dzień modlitwy o pokój, modlitwy za dzieci i młodzież na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, a także Światowy Dzień Modlitw o ochronę świata stworzonego, ogłoszony przez papieża Franciszka.
  7. W sobotę o 17.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (Różaniec) a o 18.00 – Msza Święta.
  8. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  9. W tym tygodniu Msza Święta tylko w czwartek, piątek i sobotę.
  11. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.