Ogłoszenia Parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2023 r.

  1. W tym tygodniu wyruszyła na trasę XXXI. Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Serdeczne pozdrowienia od pielgrzymów. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie pielgrzymów na postojach w Wenecji i Słoneczniku. Dziękuję p. Krzysztofowi Ogonowskiemu, Radzie Sołeckiej, Kołu Gospodyń „Słoneczniki”, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, bez których trudno byłoby przygotować to wydarzenie. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam okazane serce.
  2. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  3. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu z racji, że będę na Pieszej Pielgrzymce, Mszy św. w tygodniu nie będzie. W sierpniu Msza św. w Wenecji tylko w niedzielę.
  5. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  6. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.