Ogłoszenia Parafialne – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 września 2022 r.

  1. Rozpoczynamy zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Dziś po Mszy o 11.30 pierwsze spotkanie z rodzicami. Rodzice mają obowiązek wypełnienia i złożenia do końca października deklaracji przyjęcia dziecka do Pierwszej Komunii Św.
  2. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło przygotowania odpustu i dożynek. Dziękuję wszystkim sołectwom z sołtysami na czele: p. Marcie Wyczółkowskiej, p. Monice Jaskulskiej, p. Adamowi Kowalewskiemu, parafialnej radzie duszpasterskiej i ekonomicznej, wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie festynu, paniom, które przygotowały dekorację w świątyni, osobom, które przygotowały teren wokół kościoła oraz boisko. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali procesję eucharystyczną, za koordynację p. Teresie Dziewulskiej i p. Annie Figlant, Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziękuję Paniom z Bożęcina, za przygotowanie poczęstunek dla księży. Dziękuję wszystkim za przybycie i uczestnictwo w liturgii oraz w festynie.  
  3. W każdy piątek od godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym możliwość indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do modlitwy w ciszy i uwielbienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  4. Dziękuję za indywidualne ofiary na rzecz kościoła, na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  5. Zachęcam dzieci do zbierania ZIARENEK.
  6. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy drugi rok przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.30 obędzie się spotkanie dla kandydatów.
  7. Dziękuję serdecznie p. Anecie Wasiuta i p. Ewelinie Kwiatkowskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Krystynę Kasprzyk i p. Dorotę Twardowską.
  8. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie Mszy Św. we wtorek.
  9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych, także już na 2023 r.
  10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.