Ogłoszenia Parafialne – XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022

  1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę, przeznaczone są na cele remontowe w naszej świątyni. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszam do wzięcia udziału w 30 Elbląskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 28 lipca – 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Chcemy ujrzeć Jezusa”. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszki na cele organizacyjne pielgrzymki dla grupy Pogezania Morąg Pasłęk.
  3. Zachęcam także do zapisania własnych intencji, które pielgrzymi zaniosą do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będą się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy można przynosić do zakrystii.
  4. W związku z tym, że pielgrzymi 28 lipca przechodzą przez naszą parafię, już dziś zachęcam do zaangażowania się w przyjęcie pątników w czasie ich odpoczynku. Krótki postój mają w Wenecji, w Słoneczniku z kolei będzie postój obiadowy. Mile widziane wszelkiego rodzaju ciasta i inne pyszności. Po Mszach Św. zbieramy dobrowolne ofiary do puszki na przygotowanie obiadu dla pielgrzymów. Zachęcam również do wsparcia Koła Gospodyń w tym przedsięwzięciu.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  6. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę p. Elżbietę Marcinkiewicz i p. Aleksandrę Mistygacz.
  7. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  8. Wszelkie informacje, ogłoszenia i intencje można znaleźć pod adresem parafiaslonecznik.pl
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku;. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.