Ogłoszenia Parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022

  1. Wczoraj zakończyły się nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. W sposób szczególny dziękuję wszystkim, którzy pomogli w ugoszczeniu kapłanów. Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowali dary, potrawy i ciasta. Dziękuję całej radzie parafialnej za koordynację tego działania, a w szczególny sposób dziękuję Paniom, które pomagały już na samej plebanii, p. Elżbiecie Ostojskiej i p. Lucynie Dziewulskiej.
  2. W ostatnim czasie oddałem do renowacji naczynia liturgiczne (3 kielichy i jedną puszkę do udzielania komunii). W tym tygodniu wróciły do parafii. Bóg zapłać anonimowemu darczyńcy za zasponsorowanie tej renowacji.
  3. Trwa Wielki Post. Zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa tylko w Słoneczniku o godz. 17.30. (Jestem na rekolekcjach). Z kolei w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali, które będziemy śpiewać na zakończenie jednej z Mszy św. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30.
  4. Dziękuję serdecznie p. Karolinie Kubiak p. Klaudii Laskowskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Irenę Jastrzębską i p. Reginę Łukasiak.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  6. Bóg zapłać za składane już ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i na Wielkanoc. Proszę również o wsparcie tego celu. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki, która znajduje się na filarze.
  7. W tym tygodniu z racji, że będę prowadził rekolekcje w Jarnołtowie, nie będzie Mszy św. w czwartek i sobotę.