Ogłoszenia Parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022

1. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W czwartek 11 sierpnia łączymy się duchowo z uczestnikami Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej oraz Pielgrzymki Rowerowej, które tego dnia przybędą na Jasną Górę.
  3. Dziękuję serdecznie p. Lucynie Dubiela za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Janinę Karwat i p. Natalię Rosochacką.
  4. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  5. W tym tygodniu z racji, że będę na Pieszej Pielgrzymce, Msze św. będą odprawione tylko we wtorek o godz. 17.00 i piątek o godz. 18.00.
  6. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę, przeznaczone są na cele remontowe w naszej świątyni. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać. Trwają prace związane z wymianą pozostałej części instalacji elektrycznej.
  7. W sierpniu Msza św. w Wenecji tylko w niedzielę.
  8. Powoli zbliża się odpust parafialny. Aby ustalić pewne szczegóły zapraszam Radę Parafialną (duszpasterską i ekonomiczną) oraz Radę Sołecką na spotkanie na plebanię 17 sierpnia o godz. 19.00
  10. Wszelkie informacje, ogłoszenia i intencje można znaleźć pod adresem parafiaslonecznik.pl
  11. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.