Ogłoszenia Parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024 r.

1. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: w środę święto św. Tomasza, Apostoła, w sobotę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy
  2. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Karoliny Kwaśnej  za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W czwartek modlitwa pamiętajmy w modlitwie o nowych powołaniach do służby w Kościele
  5. W piątek w Wenecji okazja do spowiedzi od godziny 16.15, a w Słoneczniku od godz. 17.30. Wyjątkowo nie będzie Adoracji, Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej
  6. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w piątek od godziny 10.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, cmentarza oraz za dary na plebanię. Przypominam również, że wymieniając pomnik lub kostkę wokół pomnika pozostały gruz należy zutylizować we własnym zakresie lub zlecić to firmie kamieniarskiej wykonującej roboty a nie zostawiać przy śmietnikach.
  8. Trwa rekrutacja do naszego seminarium duchownego w Elblągu. Szczegółowe informacje o rekrutacji a także o rekolekcjach powołaniowych znajdziemy na stronie internetowej seminarium.
  9. 28 lipca wyruszy XXXII Elbląska Pielgrzymka Pieszą na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich do przeżycia tego wspanialszego czasu rekolekcji w drodze z grupą Pogezania Morąg-Pasłęk. Kolejne spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę 7 lipca o godz. 18:00 w domu parafialnym przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Morągu.
  10. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej z Elbląga na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 5-11 sierpnia. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i Facebooku diecezji.
  12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Władysław Klimowicz
  13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.