Ogłoszenia Parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2024 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek świętych apostołów Filipa i Jakuba, w środę św. Stanisława biskupa i męczennika (patrona Polski).
  3. Trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej oraz czytanką codziennie o 17.30. W Wenecji w piątek o 16.15. Zapraszam do udziału. Odmawiajmy też litanię loretańską w naszych rodzinach, a także przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  5. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę tradycyjnie będą przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 katecheza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii  świętej.
  7. Bóg zapłać za ofiary na rzecz kościoła, na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię
  8. Dziękuję serdecznie p. Dominice Chmielewskiej i p. Monice Mikułan za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Sylwię Opałka i p. Kamilę Kaska.
  9. W piątki indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. Zapraszam.
  11. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.