Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022

  1. Dzisiaj po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  2. Trwa Wielki Post. Zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki w Wenecji o 16.00, a w Słoneczniku o godz. 17.30. Z kolei w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali, które będziemy śpiewać na zakończenie jednej z Mszy św. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.00.
  3. Rekolekcje Wielkopostne obędą się od w dniach – 24-26 marca. Poprowadzi je Ks. Marek Piedziewicz, wikariusz parafii katedralnej w Elblągu i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży. Będą również nauki dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły. Proszę więc rodziców o zadbanie by dzieci i młodzież uczestniczyła w rekolekcjach. Będą zorganizowane przez szkołę dojazdy. Spowiedź w sobotę pół godziny przed Mszą św.
  4. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  6. Bóg zapłać za składane już ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i na Wielkanoc. I Proszę również o wsparcie tego celu. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki, która znajduje się na filarze.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.