Ogłoszenia Parafialne – XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2024 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą są prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni.
  2. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, cmentarza oraz za dary na plebanię.
  3. 28 lipca wyruszy XXXII Elbląska Pielgrzymka Pieszą na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich do przeżycia tego wspanialszego czasu rekolekcji w drodze z grupą Pogezania Morąg-Pasłęk. Dziś po  po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszki na rzecz organizacji pielgrzymki.
  4. W związku z tym, że pielgrzymi 28 lipca przechodzą przez naszą parafię, już dziś zachęcam do zaangażowania się w przyjęcie pątników w czasie ich odpoczynku. Krótki postój mają w Wenecji, w Słoneczniku z kolei będzie postój obiadowy. Mile widziane wszelkiego rodzaju ciasta i inne pyszności. Zachęcam również do pomocy w przygotowaniu obiadu dla pielgrzymów. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszki na rzecz organizacji posiłku.
  5. Zachęcam także do zapisania własnych intencji, które pielgrzymi zaniosą do Tronu Jasnogórskiej Pani i w których będą się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje można przynosić do zakrystii.
  6. W tym tygodniu Mszy św. w dni powszednich nie będzie. Jestem na urlopie. W ważnych sprawach proszę dzwonić na nr komórkowy dostępny na stronie internetowej lub kontaktować się z parafią św. Józefa w Morągu.
  8. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.