Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła – 8 października 2023 r.

1. Dziś po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  2. Dziś także druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowo-inwestycyjne naszej parafii.
  3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. W Wenecji w piątek o 16.30 Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o g. 16.30. W sposób szczególny proszę aby dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej były na spotkaniu przynajmniej raz w tygodniu.  Zachęcam także do odmawiania różańca w naszych domach i rodzinach.
  4. Dziękuję serdecznie p. Annie Werner i p. Monice Puchalskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i w tym tygodniu proszę o to p. Marię Szeluga i p. Annę Mulczyńską.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  6. W środę o godzinie 19.00 spotkanie (katecheza) dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  7. W sobotę (14 października) obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy błogosławieństwa Bożego i satysfakcji z pracy pedagogicznej i wychowawczej.
  8.  Za tydzień w niedzielę – Dzień Papieski, któremu towarzyszy hasło „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na Dzieło Nowego Tysiąclecia, a więc na stypendia dla utalentowanej i niezamożnej młodzieży, zwłaszcza z małych miejscowości.
  9. Zachęcam do indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od godz. 17.00. Przypominam również, że w październiku okazja do spowiedzi codziennie od 17.15.
  11. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.