Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2024 r.

1. Jutro w liturgii Kościoła obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00. We wtorek wspomnienie św. Monik, w środę – św. Augustyna, a w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Dziękuję serdecznie p. Monice Malec i p. Ewelinie Miecznik za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Leokadię i Katarzynę Karwat.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz kościoła, parafii na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię
  4. Dziękuję serdecznie p. Krzysztofowi Binkuś i p. Tomaszowi Pisaruk za zakonserwowanie bocznych drzwi kościoła.
  5. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Za tydzień w niedzielę przypada 1 września: dzień pamięci ofiar II wojny światowej oraz dzień modlitw o pokój na świece. Zgodnie z życzeniem papieża Franciszka tego dnia modlimy się także o ochronę przed zniszczeniem i złem całego świata stworzonego, natury i przyrody, których Stwórcą jest Pan Bóg.
  8. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    * Cezary Sasin i Urszula Stempel – zapowiedź III
    Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest poinformować o tym Kancelarię Parafialną.
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.