Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022

  1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w środę – św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę – św. Monikę. Z kolei w piątek [26 sierpnia] przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. Dziękuję serdecznie p. Elżbiecie Stankiewicz i p. Jadwidze Mikułan za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Annę Miś i p. Reginę Miś.
  3. Dziękuję za indywidualne ofiary na rzecz kościoła, na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  4. Powoli zbliża się odpust parafialny. Wraz z Radą Parafialną i Sołectwami naszej parafii postanowiliśmy w tym roku połączyć go z parafialnymi dożynkami. Dlatego wraz z sołectwami Bożęcina, Słonecznika i Wenecji zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Mszę Świętą w niedzielę 11 września o godzinie 14. Natomiast po niej, około godz. 16 na boisku rozpocznie się wspólny festyn rodzinno-sportowy. Przewidziane gry, zabawy, rozgrywki sportowe, poczęstunek i inne atrakcje. Serdecznie zachęcamy do udziału. Chcemy również zorganizować loterię fantową. Zachęcam więc do włączenia się w to dzieło poprzez ufundowanie fantów. Można je przynosić do świetlicy do p. Katarzyny Malinowskiej.
  5. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  6. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.