Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022

  1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w środę – św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę – św. Monikę. Z kolei w piątek [26 sierpnia] przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. Dziękuję serdecznie p. Elżbiecie Stankiewicz i p. Jadwidze Mikułan za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Annę Miś i p. Reginę Miś.
  3. W zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 3390 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również za indywidualne ofiary na rzecz kościoła oraz za dary na plebanię.
  4. Powoli zbliża się odpust parafialny. Wraz z Radą Parafialną i Sołectwami naszej parafii postanowiliśmy w tym roku połączyć go z parafialnymi dożynkami. Dlatego wraz z sołectwami Bożęcina, Słonecznika i Wenecji zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Mszę Świętą w niedzielę 11 września o godzinie 14. Natomiast po niej, około godz. 16 na boisku rozpocznie się wspólny festyn rodzinno-sportowy. Przewidziane gry, zabawy, rozgrywki sportowe, poczęstunek i inne atrakcje. Serdecznie zachęcamy do udziału. Chcemy również zorganizować loterię fantową. Zachęcam więc do włączenia się w to dzieło poprzez ufundowanie fantów. Można je przynosić do świetlicy do p. Katarzyny Malinowskiej.
  5. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  6. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.