Ogłoszenia Parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022

1. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie pielgrzymów na postojach w Wenecji i Słoneczniku. Dziękuję p. Krzysztofowi Ogonowskiemu, Radzie Sołeckiej, Kołu Gospodyń „Słoneczniki”, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, bez których trudno byłoby przygotować to wydarzenie. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam okazane serce.
  2. Dziękuję serdecznie p. Ewelinie Kępa i p. Izabeli Hardejewicz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Sylwię Kopacz i p. Lucynę Dubiela.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  4. W tym tygodniu z racji, że będę na Pieszej Pielgrzymce, Msze św. będą odprawione tylko we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi w sobotę o godz. 16.30.
  5. W sierpniu Msza św. w Wenecji tylko w niedzielę.
  6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  8. Wszelkie informacje, ogłoszenia i intencje można znaleźć pod adresem parafiaslonecznik.pl
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.