Ogłoszenia Parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022

  1. Z racji przypadającego jutro wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, dzisiaj po każdej Mszy Świętej, poświęcenie pojazdów.
  2. Zapraszam do wzięcia udziału w 30 Elbląskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 28 lipca – 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Chcemy ujrzeć Jezusa”. 
  3. Zachęcam także do zapisania własnych intencji, które pielgrzymi zaniosą do Tronu Jasnogórskiej Pani i w których będą się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy można przynosić do zakrystii.
  4. Już w najbliższy czwartek 28 lipca pielgrzymi będą przechodzić przez naszą parafię. Krótki postój mają w Wenecji ok. godz. 12, w Słoneczniku z kolei będzie postój obiadowy ok. godz. 13.30. Mile widziane wszelkiego rodzaju ciasta i inne pyszności, które w czwartek przed południem można przynosić na świetlicę Dziś po Mszach Św. zbieramy dobrowolne ofiary do puszki na przygotowanie obiadu dla pielgrzymów. Zachęcam również do wsparcia Koła Gospodyń w tym przedsięwzięciu. 
  5. Dziękuję serdecznie rodzinie Państwa Młodych za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Renatę Laskowska i p. Janinę Kopczyńską.
  6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
  7. Wszelkie informacje, ogłoszenia i intencje można znaleźć pod adresem parafiaslonecznik.pl 
  8. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia a także dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.