Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dziękuję serdecznie p. Dżesice Bartkowskiej i p. Marioli Bartkowksiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Elżbietę Rudzińską i p. Ewę Zaborowską.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  4. Jeżeli jakieś rodziny z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie, a chcą to uczynić, proszę o umówienie się na dodatkowy termin w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  5. W każdy piątek od godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym możliwość indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do modlitwy w ciszy i uwielbienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  6. W sobotę będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie Maki Bożej z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Modlitwą już dziś obejmujemy wszystkich chorych z naszej parafii, wypraszając im łaskę zdrowia oraz Boże wsparcie i ludzką życzliwość na każdy dzień. Na Mszy Św. o godz. 17.00 możliwość przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych. Proszę, aby pomóc osobom chorym i w podeszłym wieku w dotarciu do kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. Jest to również druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe naszej świątyni.