Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej oraz czytanką codziennie o 17.30. W Wenecji w piątek o 16.15. Zapraszam do udziału.
  3.  Jutro przypada w liturgii Kościoła Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszam więc na Mszę św. o godzinie 18.00.
  4. Dziękuję serdecznie p. Benicie Gurgielewicz i p. Zofii Kucińskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Marię Jastrzębską i p. Annę Onaszkiewicz.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  7. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe naszej świątyni.
  8. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie Mszy Św. w sobotę.
  10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.