Ogłoszenia Parafialne – XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2023 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W miesiącu listopadzie zapraszam na wypominki – modlitwę w intencji naszych zmarłych. Będą one odprawiane od wtorku do soboty o 17.15. W Wenecji w piątek o 16.00. We wtorek zaczynamy od części 2.
  3. W sobotę – 11 listopada – przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00 Po niej nastąpi zwyczajowe złożenie wieńców i zniczy przy pamiątkowej tablicy przed kościołem.
  4. Jeszcze raz składam podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Uroczystości Wszystkich Świętych, w sposób szczególny mieszkańcom Bożęcina za przygotowanie ołtarza.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. Na Mszy św. poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych.
  6. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę tradycyjnie będą przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
  7. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  8. Okazja do spowiedzi przed wypominkami tj. od ok. godz. 17. Proszę więc o wcześniejsze przyjście tych, którzy chcą skorzystać z tego sakramentu.
  9. Dziękuję serdecznie p. Danucie Karasek i p. Marzenie Szeluga za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Elżbietę Danilewicz i p. Joannę Gielka.
  10. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
  11. Firma Green Office Ecologic, będzie dokonywać zbiórki w naszej parafii zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z tej zbiórki będą przekazane na misje w Ekwadorze. Od jutra można składować ten zużyty sprzęt koło plebanii. Termin zbiórki upływa 20 listopada.
  13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
     i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.