Ogłoszenia Parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2024 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszach adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek – św. Dominika, w piątek – św. Edytę Stein (wybitną filozof, karmelitankę, męczennicę z Auschwitz-Birkenau, patronkę Europy), w piątek – św. diakona Wawrzyńca.
  3. . Do sanktuarium jasnogórskiego wędruje XXXII. Elbląska Pielgrzymka Piesza. Jutro na trasę wyrusza Pielgrzymka Rowerowa z Elbląga na Jasną Górę. Obie grupy dotrą do Częstochowy za tydzień, w niedzielę 11 sierpnia. Wspierajmy pielgrzymów sercem i modlitwą.
  4. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę p. Marzenę Gajewską i p. Marię Kępczyńską.
  5. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowo-inwestycyjne naszej parafii.
  6. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, cmentarza oraz za dary na plebanię.
  7. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w środę i w czwartek.
  9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.