Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023 r.

 1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe naszej parafii.
 2. Dziś po Mszy Św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św.
 3. Trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej oraz czytanką od wtorku do piątku o 17.30, w sobotę wyjątkowo o 15.30. W Wenecji w piątek o 16.15. Zapraszam do udziału.
 4. Dziękuję serdecznie p. Marii Jastrzębskiej i p. Annie Onaszkiewicz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Wiesławę Werner i p. Annę Kwiatkowską.
 5. Dziękuję za ofiary na rzecz naszego kościoła i na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
 6. W sobotę 27 maja w naszej parafii gościć będziemy biskupa Wojciecha Skibickiego, biskupa pomocniczego, który dokona kanonicznej wizytacji naszej parafii oraz udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Zapraszam więc na Mszę św. o godz. 17.00. (Intencja zamówiona na ten dzień również zostanie odprawiona o 17.00). Młodzież i rodziców zapraszam za tydzień na spotkanie po Mszy o 11.30, na którym podam ostatnie szczegóły.
 7. W sobotę Msza Św. wyjątkowo o godzinie 16.00.
 8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
 9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
   i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.