Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023 r.

 1. Wczoraj zakończyły się nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. W sposób szczególny dziękuję wszystkim, którzy pomogli w ugoszczeniu kapłanów. Bóg zapłać tym, którzy ofiarowali dary, potrawy i ciasta. Dziękuję całej radzie parafialnej za koordynację tego działania.
 2. Dziś po Mszy Św. o 11.30 katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 3. Przeżywamy czas Wielkiego Postu. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek tylko w Słoneczniku o godz. 17.30. Gorzkie Żale, będziemy śpiewać w niedziele na zakończenie jednej z Mszy św. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30.
 4. Dziękuję serdecznie p. Hannie Chodup i p. Barbarze Lasikowskiej i p. Ryszardowi Chorążewicz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o to p. Katarzynę Karpińską, p. Lidię Winnicką.
 5. Dziękuję za indywidualne ofiary na rzecz kościoła, na utrzymanie cmentarza oraz za dary na plebanię.
 6. Bóg zapłać za składane już ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i na Wielkanoc. Proszę dalej o wsparcie tego celu. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki, która znajduje się na filarze.
 7. W tym tygodniu nie będzie Mszy Świętych w czwartek i piątek, a w sobotę w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msza o godz. 8.30.
 8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
 9. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzę dobrej niedzieli
   i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.